Misyon ve Vizyon

Close

FREE QUOTE TODAY

Fill out the form below and get a free quote today.
  MİSYONUMUZ

  Misyonumuz, insana, çevreye ve yasalara saygıyı ihmal etmeden, müşteri memnuniyetini esas alarak, öncelikle ülkemizin yeraltı kaynaklarını en yüksek katma değeri yaratacak şekilde üretmektir.

  Şirketimiz kuruluşundan itibaren çeşitlenen faaliyetlerinde, sektörde “öncü”, “yenilikçi” ve “güvenilir” kimliği ile saygınlık kazanmıştır.

  Şirketimiz “en büyük” olmak iddiasında değildir. Yukarıdaki özelliklerimizin başarının anahtarı ve karın da başarının ürünü olduğunu, önemli olanın “kalıcı olmak” olduğunu düşünüyoruz. Bu ise ancak yöneticilerin, bilgi, fikir ve tecrübelerin paylaşıldığı, her çalışanın gelişmeye katkıda bulunabildiği, başarının takdir edildiği, karşılıklı anlayış ve güvenin hakim olduğu bir çalışma ortamı yaratması ile mümkündür.

  Şirket yönetimi olarak kurallarımız katı değildir ancak ilkelerimize bağlıyız. Bizi, dürüst, mükemmeliyetçi, üretken, paylaşan, sebatkar ve mütevazi insanların geleceğe taşıyacağına inanıyoruz ve onları destekliyoruz.

  VİZYONUMUZ

  Şirketimizin vizyonu, girdiği her faaliyet dalında uluslararası standartlarda iş yapan, uluslararası çevrede tanınan bir kuruluş olmaktır.