İnsan Kaynakları

Close

FREE QUOTE TODAY

Fill out the form below and get a free quote today.
    Şirketimizin insan kaynakları politikası hedeflerimiz ve değerlerimiz çerçevesinde belirlenmiştir. Çalışanlarıyla uzun vadeli ve karşılıklı katma değer yaratmayı esas alan ilişkiler geliştirmeyi önemsiyoruz. Kurumsal gelişim ile bireysel gelişim arasındaki organik ilişkiyi canlı tutarak yarım asırlık geçmişimizin özetini yaparken, bir sonraki asıra giden yolda bu ilişkiyi yine merkeze koyuyoruz.

    Yıllık işgücü planlarımız dahilinde, işlerimizin gerektirdiği bilgi, yetenek, deneyim ve kişisel özelliklere sahip arkadaşlarımıza olan ihtiyacımızı, kitle iletişim araçları, insan kaynakları portalları ve sitemizden duyuruyoruz.

    Bu duyuruları takiben, elektronik ortamda bize ulaştırdığınız başvurularınız ön elemeye tabi tutuluyor. Uygun görülen arkadaşlarımızı daha yakından tanımak amacıyla şirketimizde bir iş görüşmesine davet ediyoruz. Diğer arkadaşlarımızın başvurularını insan kaynakları veri tabanımızda saklıyoruz ve kendilerini haberdar ediyoruz.

    Bu duyurular dışında, “Genel Başvuru” referansı ile şirketimizde çalışmak isteğinizi gösteren başvurunuzu iletişim bilgileri bölümündeki mail adresimiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

    Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.