LOJİSTİK  
 
 

DEPOLAMA

Ürünümüzü, basıncı 15 ile 22 bar arası, sıcaklığı  -28 °C ile -16 °C arasında olacak şekilde, yüksek izolasyon standartlarına sahip ve imalat kalitesi uluslar arası akredite kuruluşlarca belgelenerek üretilmiş tanklarımızda muhafaza ediyoruz. Stok tanklarımız soğutma üniteleri, emniyet vanaları ve seviye göstergeleri ile birlikte kullanımınıza sunulmaktadır. Tüketim ihtiyacınızı dikkate alarak , tesisinizde kullanımınız için  üç farklı depolama (10 m³ / 23 m³ / 30 m³) imkanı sunuyoruz.

Tesisinizde kullanmanız için sizlere sunduğumuz stok tanklarımız , Lloyd imalat sertifikası ve her 10 yılda bir yapılması zorunlu olan  basınç test sertifikalarına (TUV) sahiptir. Ayrıca teknik servis ekibimiz , yılda 2 kez gerekli bakım ve onarım hizmetini vermek sureti ile size gaz ekipmanlarınızı sorunsuz kullanma olanağı sağlıyor.Sözleşmeli müşterilerimize ve yıllık belirli bir  tonaj taahhüdü ile , gerektiğinde  tesislerine dikey tank koymak şansına da sahibiz.     
  DAĞITIM

Ürünümüzün size zamanında ve beklentilerinize uygun biçimde ulaşmasını sağlamak amacı ile toplam 20 adet karbondioksit tankerinden oluşan büyük bir filoya sahibiz. Ürünümüzü size teslim ettiğimizde , ticari evraklarımızın yanısıra , her aracımızla birlikte Analiz Sertifikamız da kalite güvence ekibinize teslim edilmektedir. Ayrıca dilerseniz Malzeme Güvenlik Bilgi Formlarımızda her sevkİyat ile birlikte size ulaştırılacaktır. Sanayi merkezlerimizde dolum tesisi bulunan yetkili satıcılarımız kanalıylada ürünümüzü tedarik edebilirsiniz. Size en yakın yetkili satıcımızı öğrenmek için lütfen bizimle temasa geçiniz. Tesislerimizin lokasyonu dikkate alındığında , Türkiye’nin neresinde olursanız olun , ürünümüzü size , sipariş teyidinizi takiben azami 48 saat içinde ulaştırmayı taahhüt ediyoruz. Ayrıca ihtiyacınızı dikkate alarak , size iki farklı taşımacılık imkanı sunuyoruz. Dorselerimiz 10 m3 ve 20 m3 gaz taşıma kapasitesine sahipler.
     
     
 
Anasayfa | Kurumsal | Ürünler | Kalite Güvence Programı | Tesisler | Lojistik | Uygulama Alanları | İnsan Kaynakları | İletişim
Web Tasarım & Uygulama